Krzesła konferencyjne nie muszą być nudne

Wybierając meble do sali konferencyjnej kierujemy się przede wszystkim ich funkcjonalnością, użytecznością oraz praktycznością. Takie aspekty, jak ciekawy design schodzą na nieco dalszy plan. Warto jednak pokusić się o stworzenie sali konferencyjnej na miarę XXI wieku, która będzie z jednej strony wygodna i funkcjonalna, z drugiej zaś niebanalna, inspirująca i wyjątkowa. Pomogą w tym z pewnością odpowiednie krzesła konferencyjne. Doskonałym przykładem jest krzesło Sky_Line znanej marki Bejot dostępne między innymi na stronie sklepu internetowego formyuzytkowe.pl.

Unikalny design
Krzesło Sky_Line od pierwszego momentu przykuwa wzrok. Nie mamy, bowiem do czynienia z klasyczną formą krzesła z zabudowanym oparciem. Twórcy tego modelu wznieśli się ponad standardowe wyobrażenie krzesła. Jego forma zaskakuje. Jest niezwykle dynamiczna. To jeden z takich mebli, który z pewnością nie umknie naszej uwadze, gdy wejdziemy do pomieszczenia. Mimo, nietypowego kształtu oparcia, model ten jest w doskonały sposób wyważony. Proporcje oparcia i siedziska, niuanse konstrukcji, zastosowane kolory i faktury… wszystko tutaj idealnie współgra ze sobą, tworząc imponującą całość. Sky_Line fantastycznie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie biurowe. Sala konferencyjna nabierze dzięki niemu wrażenia lekkości. Będzie to świeży powiew nowoczesności wpuszczony do wnętrza. Jednak niebanalny design to nie jedyny atut krzesła Sky_Line.

Komfort użytkowania
Artystyczna forma tego krzesła idzie w parze z jego funkcjonalnością oraz wygodą użytkowania. Siedzisko krzesła oraz jego oparcie jest odpowiednio wyprofilowane, umożliwiając zajęcie komfortowej pozycji siedzącej. Krzesło jest ponadto bardzo lekkie i łatwe do przenoszenia. Stwarza możliwość szybkiego dostosowania układu mebli do zaistniałych potrzeb. Istotna jest również możliwość jego sztaplowania, a specjalne stopki zapobiegają zarysowaniom podczas przechowywania czy transportu. Nie musimy już wybierać między niepowtarzalnym wyglądem, a funkcjonalnością krzesła konferencyjnego. Sky_Line to wyważony kompromis między tymi dwoma aspektami.

Źródło:
https://www.formyuzytkowe.pl/bejot-krzeslo-sky-line-sk-220-2n
http://www.bejot.eu/pl/Produkty/Systemy-konferencyjne/SKY_LINE-SK-220

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *